
Електронна насосна автоматика для глибинного заглибного насоса без гідроакумулятора для свердловини GFAm3A
1 110 ₴
- В наявності
- Код: GF1141
- +380 (99) 121-75-63
-
Електронний контролер тиску застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійний тиск і напір води в системі.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі гідроакумуляторний бак реле тиску п'ятірник манометр сполучувальницький шланг
-
Автоматичний контролер тиску зазвичай використовується в традиційних системах водопостачання і може монтуватися безпосередньо на поверхневий насос і між насосом і першим вентилем напірного трубопроводу, однак максимальна відстань по вертикалі від контролера до першого вентиля не має перевищувати 15 м.
-
Прекрасно працює як із поверхневими так і з глибинними насосами
-
Між насосом і пристроєм не має бути розміщений кранів або вентилів.
-
На приладі є світлодіодна індикація, що визначає стан контролера, тиску та режимів роботи системи водопостачання.
-
Укомплектований електричними кабелями зі з'єднувачами Shuko. Один кабель із вилкою, яким комплектується прилад, призначений для під'єднання до електромережі, а кабель насоса приєднується до другого кабелю автоматики.
-
Застосовується для чистої води без довговолокнистих і абразивовмісних домішок (піска, глини, вапна тощо);
-
На моделі GRANDFAR GFAm3A є регулювання тиску увімкнення.
-
Контролер тиску може бути встановлений поза приміщенням з умовою забезпечення належного перекриття для запобігання негативному впливу погодних умов, а також впливу конденсату.
-
Призначений для використання з насосами до 1,1 кВт.
-
Гарантія 24 міс.
Увімкнення електронасоса відбувається під час відкриття крана та падіння тиску в системі до пускового (настроюється від 1 до 3 Атм), а під час закриття крана реле вимикає насос через брак протоку у разі досягнення максимального тиску в системі водопостачання. Вимикання відбувається за припиненням протоку води незалежно від тиску в системі. Після закриття крана впродовж декількох секунд відбувається вирівнювання тиску в системі (йде протік), а потім реле вимикає Ваш насос. У цього контролера немає обмеження за верхнім тиском. Максимальний тиск у системі буде таким, який здатний створити Ваш насос. Тиск, створюваний насосом і виміряний у точці встановлення контролера, має бути не більш ніж 10 барів.
Функції
- Здійснює автоматичне керування ввімкненням і вимкненням електронасоса, а отже, і подаванням води з постійним тиском і витратою під час роботи електронасоса;
-
Захист від "сухого ходу" — після того як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійна витоку, закінчилася вода в свердловині тощо) контролер через 8-10 секунд проведе зупинку електронасоса.
-
Автоматичний перезапуск-автоматичне перезавантаження після спрацьовування захисту від "сухого ходу".
Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск у системі, крім цього, вони вирізняються високою надійністю і функціональністю за малих розмірів.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
Grandfar — популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків, гідроакумуляторів і контролерів тиску. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною й технічною підтримкою сервісних центрів.
Безплатна кваліфікована консультація з підбору обладнання для водопостачання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRANDFAR |
| Довжина | 228 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 9 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Гарантія, міс | 24 |
| Розміри | 228х150х100 мм |
| Максимальна температура довкілля С | 40 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Максимальний струм | 10А |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 1.1 кВт |
| Стартовий тиск, Бар | 1-3 |
| Автоматичний перезапуск насоса | Да |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Встановлення автоматики | Вертикальна |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист від сухого ходу | Да |
- Ціна: 1 110 ₴


