
Відбивна плівка для теплої підлоги 100 м2 (рулон) 100мікрон
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 7788779
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбивна плівка для теплої підлоги використовується як відбивна ізоляція під час монтажу системи "Тепла підлога", що укладається на утеплювач під нагрівальні труби. Розмітка на плівці полегшує монтаж нагрівальних труб.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross Group |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 50 м |
| Товщина | 0.01 мм |
| Армована фольга | Ні |
| Наявність клейового шару | Ні |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Коефіцієнт теплового відбиття поверхні | 97 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴







