
Стрічка типу - туман одна з різновидів крапельного поливу, яка широко застосовується для поливу рослин і розсади як у відкритому, так і закритому грунті, а так само для захисту рослин від раннє весняних заморозків. Стрічка туман ефективно справляється зі своїм завданням. Даний товар відрізняється довговічністю і простотою використання. Якщо ви думаєте про те, щоб купити спрей стрічку туман – не сумнівайтеся! Ця покупка не розчарує Вас. Ефективність цього методу поливу перевірена і широко використовується в рослинництві.
Монтаж системи поливу спрей-стрічкою Туман:
- Провести магістральну трубу по ділянці. Підійде 32 труба (1 ¼ дюйма).
- Розкласти між рядами спрей-стрічку.
- У місцях підключення Туману до труби свердлиться отвір. І встановлюється хомут врізка (сідлова врізка). Її діаметр повинен відповідати трубі. У нашому прикладі 32 трубі.
- Далі в седловую врізку під'єднується Стартер для туману. А потім у нього підключається стрічка Туман.
- Із зворотного боку стрічки необхідно заглушити її кінець. Для цього можна використовувати спеціальну заглушку. Або скласти стрічку Туман гармошкою у кілька шарів. А потім закріпити гумкою.
- Сполучну муфту використовуйте для продовження стрічки Туман. Або у разі пошкодження в якості ремонтника.
- Характеристики Спрей-стрічки Туман:
- Довжина Туману – 100 м.
- Діаметр Туману – 25 мм.
- Ширина в складеному стані – 40 мм.
- Робочий тиск – від 0,4 до 1,5 Атм.
- Максимальний тиск – 1,8 Атм.
- Витрата води при 1 Атм – 110 л/ч.
- Ширина поливу – 3-4 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальний робочий тиск | 1.8 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 0.4 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 10 л/год |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴







