Стрічка ТУМАН "UKR.Poliv" — діаметр 40 мм, це насамперед висока якість. Виробляється за самим високим корейським технологіям спеціально для українського споживача. Це ефективний замінник традиційного поливання рослин, який зарекомендував себе як незамінний помічник в аграрному господарстві.
Шланг ТУМАН, є ефективним і активним методом поверхневого поливання рослинних культур, який дає змогу виробляти поливання рослинних культур безпосередньо зверху рослин у такий спосіб підживлювати листя рослин, які вимагають такого зрошення.
Основні характеристики шланга Туман:
- Легкість в експлуатації — не вимагає спеціальних знань і навичок;
- Стійкий до засмічення;
- Наявність спеціальної екологічно чистої добавки дає змогу вигин шланга Туман у зручному для Вас місці та побудові необхідної траєкторії укладки.
- Повне поверхневе охоплення зрошуваних рослин;
- Використання на відкритому та закритому ґрунті;
- Довговічний у використанні.
- Широкий вибір фітинга та комплектуючих для шланга Туман;
- Економія води проти традиційних методів поливання;
- Мобільність під час транспортування та укладання.
- Можливість використання як для професійного поливання (тепліці, плантації, поля, і т.д) так і для аматорського (газони, земельні дачні ділянки і т.д)
Також у нашому інтернет-магазині Ви завжди можете придбати всю необхідну фурнітуру для шланга Туман за низькими цінами, яка є завжди в наявності.
| Найменування | Стрічка для поливання Туман Укрполив |
| Ширина стрічки, мм: | 60 |
| Товщина стінки, мм | 0,2 |
| Діаметр стрічки, мм: | 40 |
| Ширина поливу, м | 6-8 |
| Довжина бухти, м: | 100 |
| Виробник: | Укріпивши - Корея |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Максимальний робочий тиск | 1.8 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 0.4 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 10 л/год |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








