
Труборіз Автомат для пластикових труб 20/40 Coes
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: нж20/32
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці для різання труб Соеѕ призначені для різання армованих і неармованих поліпропіленових, металопластикових і поліетиленових труб діаметром від 16 до 42 мм. Гостре довговічне лезо виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі. Ергономічні, зручні в роботі рукоятки покриті протиковзкою електростатичної фарбою з шорсткою фактурою. При цьому сам зріз виходить рівним, акуратним, без щербин і задирок.
Характеристики:
Колір: червоний
Діаметр різання: 42мм
Матеріал леза: сталь,
Рукоять: металева

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Coesklima |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна товщина стінки труби | 1 мм |
| Максимальний діаметр труби | 32 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 20 мм |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴





