Труба теплої підлоги Grufel PE-RT зі зшитого поліетилену визнана великими монтажними організаціями. Її міцність і надійність гідні захоплення. Еластичність, гнучкість, чудові фізичні параметри зносостійкості та довговічності, п'ятишарова структура — це технологія виготовлення PE-RT.
П'ятишарова, особливо гнучка труба зі зшитого поліетилену PE-RT з підвищеною теплостійкістю.
- Наявність кисневого бар'єра (EVOH) забезпечує надійну й безаварійну роботу системи
- Призначена для систем підлогового опалення та з'єднання нагрівальних елементів із робочою температурою до 95 °C і тиском 5/8 барів.
- Паковання — поліетиленове паковання
-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUFELL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
| Мінімальний робочий тиск | 2 Бари |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 45 міс |
| Марка поліетилену | ПЭ 100 |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Зруйнований тиск | 16 бар |
| Товщина стінки труби | 2.1 мм |
| Сфера застосування труби | Для теплої підлоги |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 130 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогинання, кондуктора) | 150 мм |
| Вага 1 п.м. труби | 9.2 г |
| Переріз труби | Круглий |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Тип зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Кисневий бар'єр | Да |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,70 ₴/м




