-5%

Труба для теплої підлоги діаметр 20 Frestti Gold (Італія)
30 ₴/м
28,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: fre20
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Труба теплої підлоги Frestti PE-RT зі зшитого поліетилену визнана великими монтажними організаціями. Її міцність і надійність гідні захоплення. Еластичність, гнучкість, чудові фізичні параметри зносостійкості та довговічності, п'ятишарова структура — це технологія виготовлення PE-RT.
П'ятишарова, особливо гнучка труба зі зшитого поліетилену PE-RT з підвищеною теплостійкістю.
- Наявність кисневого бар'єра (EVOH) забезпечує надійну й безаварійну роботу системи
- Призначена для систем підлогового опалення та з'єднання нагрівальних елементів із робочою температурою до 95 °C і тиском 5/8 барів.
- Паковання — поліетиленове паковання
-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FRESTTI |
| Країна виробник | Італія |
| Основні | |
| Мінімальний робочий тиск | 2 Бари |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 55 міс |
| Марка поліетилену | ПЭ 100 |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 130 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогинання, кондуктора) | 150 мм |
| Переріз труби | Круглий |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Тип зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Кисневий бар'єр | Да |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Товщина стінки труби | 2.2 мм |
| Вага 1 п.м. труби | 1.2 г |
| Зруйнований тиск | 18 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,50 ₴/м









