Циркулювальний насосKrakow призначений для перекачування гарячої води в побутових опалювальних системах, системах гарячого водопостачання і кондиціювання, а також у системах «тепла підлога». Монтажна довжина — 130 мм. Компактний і енергоощадний насос для опалення, який працює практично безшумно. Насос Krakow має три швидкісний регулятор обертання вала. За допомогою ручного перемикача швидкості на клемній коробці насоса можна встановити необхідну частоту обертання.
У комплекті гайок немає гайки 100 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура | 110 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3.0 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна температура довкілля | 2 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




