
Електронна насосна автоматика для насоса та насосних станцій без гідроакумулятора Pedrollo EASY PRESS 2M 2.2
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 0218
- +380 (99) 121-75-63
-
Регулятор тиску та реле протоку із захистом від сухого ходу серії Pedrollo EASY PRESS 2M є електронним пристроєм для запуску (у разі відкриття крана) і зупинки (у разі закриття крана) однофазних електронасосаів потужністю до 1,5 кВт.
-
Мікропроцесор регулятора тиску захищає насос від роботи всуху, забезпечуючи автоматичну (у разі надходження води відбувається автоматичний запуск насоса) або ручне перезавантаження.
-
Контролер забезпечує захист насоса від частих перезапусків (зокрема і через невеликих витоків у системі). Якщо кількість пусків на годину перевищує 30, то автоматика вимикає його для запобігання поломці електродвигуна.
-
Встановлюється безпосередньо на насосі або на напірному трубопроводі у вертикальному положенні та вимикає насос тоді, коли тиск у місці його встановлення падає нижче 2,2 бара.
-
Може застосовуватися для роботи як із поверхневими насосами, так і з заглибними. Водночас Ви отримуєте повністю автоматизовану систему водопостачання.
-
Можливо використовувати для системи автополиву.
Принцип роботи полягає в такому: під час відкривання крана падає тиск у системі до пускового та контролер вмикає насос, а під час закриття крана реле вимикає насос через те, що немає потоку. Вимкнення відбувається за припиненням потоку води незалежно від тиску в системі. У цього контролера немає обмеження за верхнім тиском. Максимальний тиск у системі буде таким, який здатний створити Ваш насос.
-
На лицьовій панелі є манометр для контролю тиску в системі, кнопка старт/стоп, що забезпечує запуск насоса та скидання аварійної зупинки під час спрацьовування захисту за сухим ходом, індикатори для контролю мережевого живлення й аварійного стану.
-
Час спрацьовування за "сухим ходом" — 10 секунд.
-
Має вбудований гідроакумулятор 0,5 л, який забезпечує захист від гідроударів і компенсацію невеликих витоків у системі.
-
На платі керування є клемна колодка. Перша та друга клема — це фаза та нуль мережі електроживлення, третя і четверта клеми — це заземлення, а п'ята та шоста — це фаза та нуль електродвигуна насоса.
-
Електронна плата залита компаундом для повного захисту від вологи.
-
Є три варіанти моделі EASY PRESS 2M з різними рівнями тиску запуску, які можна відрізнити за кольором корка на задній частині приладу, що дає змогу його використовувати в установках зі споживанням води на різних висотах. З синім корком і пусковим тиском 1,5 Бара (рекомендується для одноповерхових будинків). Жовта заглушка-стартовий тиск 0,8 бара (рідко застосовується). Ця модель догребінець заглушка 2,2 Бар (рекомендується для двоповерхових будинків).
-
У яких випадках може статися вимкнення:
- якщо завершився запуск насоса та не надійшла вода;
- всмоктувальний трубопровід і насос на заповнені водою;
- закриті всі канали (у цьому разі регулятор тиску Easy Press 2M повністю вимкне насос і припинить подавання води).
Комплект постачання:
-
Реле тиску
-
Гарантійний талон
Переваги:
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
-
Застосування автоматики Easy Pres дає змогу отримати стабільний тиск під час роботи душової кабіни, що підвищує комфорт і стабілізує температуру води.
-
Захист від сухого ходу з автоматичним перезапуском.
-
Програмний захист від частих пусків.
-
Низька втрата напору.
-
Легкозамінна електронна плата. Електронна плата всередині EASY PRESS 2M пройшла найсуворішу перевірку EMC на електромагнітну сумісність (забезпечення низького рівня перешкод і велика захищеність від збоїв), що забезпечує високий ступінь надійності роботи.
-
Наявність індикаторів на передній панелі, які сигналізують про роботу приладу або наявність помилок у роботі.
-
До комплекту з автоматикою входить технічний паспорт із докладним описом із монтажу й експлуатації обладнання.
-
Наявність вбудованого зворотного клапана.
-
Наявність манометра.
Електронний регулятор тиску Pedrollo EASY PRESS 2M — це італійська якість і прийнятна ціна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.63 кг |
| Довжина | 221 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 7.8 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Зруйнований внутрішній тиск | >40 Барів |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна температура довкілля С | 40 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Стартовий тиск | 2.2 Бара |
| Максимальний струм | 16 А |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 1.5 кВт |
| Максимальна продуктивність л/хв. | 200 |
| Напруга, В | 230 |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Максимальна температура води | 50 |
| Габаритні розміри | 221 х 174 х 174 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист від сухого ходу | Да |
- Ціна: Ціну уточнюйте


