
Реле тиску води для насоса механічне 3 в 1 релі для насосних станцій ITALTECNICA PM/5-3W
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 0236
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Реле тиску води для насоса механічне 3 в 1 релі для насосних станцій ITALTECNICA PM/5-3W
- Реле тиску ITALTECNICA PM/5-3W — це автоматичне електроконтактне реле, яке керує пуском і зупинкою насоса залежно від налаштованих параметрів мінімального та максимального тиску в системі водопроводу.
-
Особливістю цього пристрою є наявність манометра та сполучних патрубків для монтажу в систему.
- Під час використання цього реле необхідне встановлення зворотного клапана на вході насоса.
- Реле тиску в системах водопостачання мають використовуватися тільки спільно з гідроакумулятором .
- Монтаж може бути здійснений як із зовнішнім насосом так і з занурюваним
- Позитивно впливає на енергоощадження і тривалість експлуатації електронасоса.

Технічні характеристики:
-
Приєднувальна різь 1"
-
Діапазон тиску 1,0 - 5,5 бара
-
Заводські установки 1,4-2,8 барів
-
Максимальний робочий струм 10 А
-
Максимально допустимий тиск 6 барів
-
Мінімальне значення різниці: 0,6 бар
-
Максимальне значення різниці: 2,3 бар
-
Корпус реле виготовлений із пластику.
-
Немає захисту від "сухого ходу"
-
Стандартний клас захисту IP 44
-
Максимальна температура довкілля: 55°C
-
Високоміцні кабельні клеми
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Italtecnica |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 154 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 4.5 бар |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила струму | 16А |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









