
Кропараційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з подвала WQD/P233
2 394,60 ₴
- В наявності
- Код: 0164
- +380 (99) 121-75-63
Дренажно-фекальні електронасоси серії WQD призначені для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування забруднених рідин із фекаліями, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощову та фільтраційну воду; наповнення або осушення басейнів, ванн, водяних атракціонів і забезпечення циркуляції води в ; перероблення побутових стоків; подавання води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливання в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливання низького тиску.
Обмеження:
- перекачувальна рідина: забруднена вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- показник pH 4 — 10
- вміст механічних домішок, не більш ніж 5 кг/м3
- максимальний розмір частинок, не більш ніж 10 мм
- максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
Конструктивні характеристики:
- моноблокові вертикальні заглибні
- бічне розташування напірного патрубка
- корпус електронасоса виготовлений із чавуну
- колесо робоче — чавун
- вал із неіржавкої сталі
- укомплектований поплавцевим вимикачем
- укомплектований кабелем живлення
-Гарантійний термін 6 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 2 394,60 ₴




