
Глибинний свердловинний вібраційний насос Струмочок з верхнім забором для свердловин і в колодязь БВ-0.12-40-У
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 0305
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повний асортимент: ВІБРАЦІЙНІ НАСОСИ
Глибинний свердловинний вібраційний насос Струмок з верхнім забором для свердловин і в колодязь БВ-0.12-40-У

- Занурювальний вібраційний насос РУЧЕЕК БВ-0,12-40-У призначено для періодичної (не більше 1 години без перерви) подачі чистої або технічної води з ємностей, резервуарів, колодязів, а також індивідуальних свердловин.
- Основне застосування - наповнення ємностей, накопичувальних баків, полив присадибної ділянки, відкачування води із затоплених підвалів, а також для відведення технічної води з колодязів.
Принцип роботи
- Принцип роботи насоса "Струмок" ґрунтується на використанні змінної сили струму, перетвореної за допомогою пружного амортизатора в механічні коливання якоря і поршня.
- Поршень, вібруючи, створює гідравлічний удар у склянці. Одночасно клапан закриває вхідні отвори і вода витісняється в напірний патрубок.
Основні застереження під час роботи вібраційного насоса Струмочок:
- Робота тільки з чистою водою (без домішок, піску),
- Не допускати зіткнень його зі стінками свердловини,
- Забороняється вмикати не зануреним повністю у воду.
Особливості:
- Верхній забір забезпечує охолодження електромагнітної системи.
- Верхній забір унеможливлює замутніння води і засмоктування різних механічних домішок (піску, мулу, каміння).
- Не має деталей, що обертаються і труться.
До комплекту входить:
- Насос;
- Керівництво з експлуатації
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.4 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 60 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Пропускна здатність | 0.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Ні |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердловини, мм | 120 і більше |
| Напірний патрубок | 3/4" (ПОД ШЛАНГ) |
| Номінальний напір, м | 40 |
| Силовий кабель | ПВС 2*0,75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




