
Вібраційний насос Акула 3 клапани з нижнім забором води для свердловин і в колодязі (Обмотка мідь, кабель 20 м)
1 640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0314
- +380 (99) 121-75-63
Глибокий свердловинний вібраційний насос Акула 3 клапани з нижнім забором води для свердловин і в свердловину (Обмотка мідь, кабель 20 м)

-
Вібраційний насос Акула відрізняється від інших моделей вібраційних наявністю триклапанної системи та мідною обвиткою статора електродвигуна.
-
Завдяки вдосконаленій конструкції його потужність істотно зростає.
-
Побутовий вібраційний триклапанний насос Акула підіймає води з колодязів, водойм і свердловин із внутрішнім діаметром не менш ніж 125 мм, з глибини до 80 м, з температурою води до +35 °C.
-
Модель із поліпшеними гаракетристиками.

-
Призначення мембранних вібраційних насосів універсальне, можуть використовуватися в присадибному господарстві для поливання городів, садів, а також в індивідуальному водопостачанні котеджа, дачі.
-
Конструкція дає змогу постійно охолоджувати електричний привод насоса, захищаючи вібраційний насос у процесі роботи від перегрівання та виходу з ладу.
-
Корпус виготовлений і алюмінієвого сплаву пофарбований фарбою й запечений у печі. Котушка виготовлена з міді.
-
Розташування клапанів для забору води — нижнє.
-
Вихід під шланг 3/4 дюйми (штуцер).
-
Дуже простий в експлуатації, від Вас вимагається всього лише під'єднати напірний шланг діаметром "3/4" до вихідного отвору насоса, затягнути хомутом, опустити насос у воду (Мінімум на 1 м) і ввімкнути його в розетку.

Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог із ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення на
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.7 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 80 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Пропускна здатність | 0.9 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 20 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна пропускна здатність, л/год | 720 |
| Номінальний напір, м | 40 |
| Обмотка статора електродвигуна | Мідь |
- Ціна: 1 640 ₴





