
Вібраційний насос Водолей Посейдон 4 клапани з верхнім забором води для свердловин для колодязя
2 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0322
- +380 (99) 121-75-63
Вібраційний насос Водолей Посейдон 4 клапани з верхнім забором води для свердловин для колодязя

-
Вібраційний насос Водолей Посейдон 4 клапани з верхнім забором води відрізняється від інших моделей чотириклапанною системою.
-
Завдяки вдосконаленій конструкції його потужність істотно зростає.
-
Побутовий вібраційний чотириклапанний насос Водолей Посейдон підіймає воду з колодязів, водойм і свердловин із внутрішнім діаметром не менш ніж 125 мм, з глибини до 80 м, з температурою води до +35 °C.
-
Модель із поліпшеними гаракетристиками.
- Призначення мембранних вібраційних насосів універсальне, можуть використовуватися в присадибному господарстві для поливання городів, садів, а також в індивідуальному водопостачанні котеджа, дачі.
-
Конструкція дає змогу постійно охолоджувати електричний привод насоса, захищаючи вібраційний насос у процесі роботи від перегрівання та виходу з ладу.
-
Корпус виготовлений і алюмінієвого сплаву пофарбований фарбою й запечений у печі.
-
Розташування клапанів для забору води — верхнє. Насос із верхнім забором води унеможливлює підвищене замучення води під час роботи в джерелі та не дає змогу засасувати з дна різні механічні частинки.
-
Напірний патрубок 3/4" (Різблення НР)
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог із ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення на
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 80 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Ширина | 105 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна пропускна здатність, л/год | 580 |
| Номінальний напір, м | 63 |
| Обмотка статора електродвигуна | Мідь |
- Ціна: 2 090 ₴








