
Заглибний дренажний насос високого тиску для відкачування брудних вод для колодязя та поливання з ставка AQUATICA
5 275 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773238
- +380 (99) 121-75-63
- Дренажні насоси цих серій — це різновид одноступеневого відцентрового занурювального насоса.
- Насоси цих серій призначені для перекачування чистої або слабо забрудненої води та можуть застосовуватися для:
- подавання води з відкритих водойм;
- відведення дощових стоків із підвалів, гаражів;
- водовідведення з затоплених земельних ділянок;
- відведення побутових стічних вод;
- відведення забруднених стоків у технологічних процесах;
- систем зрошення та поливання низького тиску;
- перекачування води на невеликих очисних спорудах та ін.
- Насоси цих серій встановлюються вертикально, можуть застосовуватися як стаціонарно, так і в переносному варіанті.
- Насоси цих серій обладнані поплавцевим вимикачем, який забезпечує:
- автоматичне увімкнення та вимкнення електродвигуна насоса залежно від рівня води;
- захист електродвигуна насоса від роботи без води, тобто захист від «сухого ходу».
Насосна частина:
- Корпус: алюмінієвий сплав;
- Вал двигуна: неіржавка сталь AISI 304;
- Робоче колесо: технополімер;
- Дифузор: чавун;
- Вихідний патрубок: чавун;
- Поплавцевий вимикач забезпечує автоматичне вмикання і вимкнення насосів цієї серії залежно від рівня води.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: В;
- Клас захисту: ip68.
- Довжина кабелю: 7 м;
- Продуктивність: 80 л/хв;
- Напір: 35 м.
Услов'я застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +40 oC;
- Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м;
- Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо);
- Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5;
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3;
- Термін гарантійного обслуговування: 18 місяців
Aquatica (АКВАТИКА) — популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків і гідроакумуляторів. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною й технічною підтримкою сервісних центрів у Києві та Харкові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 2 мм |
| Вага | 14.95 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 5 275 ₴


