
Дренажний насос для викачки води з підвалу і каналізації в криницю для полива AQUATICA 773231
3 686 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773231
- +380 (99) 121-75-63
Дренажний насос для викачки води з підвалу і каналізації в криницю для поліва 0,37кВт Hmax 16м Qmax 150л/мін AQUATICA (773231)

- Дренальні насоси серій - це різновид одностунчастого центрогонного погрузового насосу.
- Насоси серій призначені для перекачування чистої або слабозабруднену води і можуть застосовуватися для:
- Подавальник води з відкритих ставків;
- відводу дощових стоків з підвалів, гаражів;
- Водії з затоплених ділянок;
- відведення стічних вод;
- відведення забруднених стоків у технологічних процесах;
- системи зрошення і поливання низького тиску;
- Перекачування води на невеликих очисних спорудах і пр.
- Насоси серій встановлюють вертикально, можуть застосовуватися як стаціонарно, так і в переносному варіанті.
- Насоси серій обладнані поплавковим вимикачем, який забезпечує:
- автоматичне включення і вимикання електровипромінювання насоса в залежності від рівня води;
- Захист електропостачальника насоса від роботи без води, тобто захисту від «сухого ходу».

Насосна частина:
- Корпус: алюмінієвий сплав;
- Вал двигуна: нержавілий сталь AISI 304;
- Робоче колесо: технополімер;
- Діфузор: чугун;
- Вихідний патрубок: чугун;
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і вимикання насосів цієї серії в залежності від рівня води.

Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритий тип зі вбудованою в обмотку термозахистом;
- Напруження: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: В;
- Клас захисту: ip68.
- Довжина кабеля: 7 м;
- Швидкодія: 150 л/мін;
- Напор: 16 м.

УСлова застосування:
- Максимальна температура перекачованої рідини: +40 oC;
- Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м;
- Тільки для чистої води без абразивих домішок (піска, глини, вивести і т.д.)
- Воденьовий показник води (pH): 6.5 - 8.5;
- Загальна мінеральна система води: не більше 1500 г/м3;
- Сорок гарантійного обслуговування: 18 місяців.
Aquatica (АКВАТИКА) - популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширених баків і гідроакуляторів. Популярність Завдяки високій якості, доступній ціною та технічній підтримці центрів у Києві та Харкові.
Є питання? Напишіть нам на Viber
Натисніть цю кнопку, щоб розпочати діалогове вікно з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тіл. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-12-12-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 2 мм |
| Вага | 9.4 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 686 ₴




