Доставка безкоштовна

каналізаційний дренажно-фекальний насос для відкачування брудних вод і викачування каналізації вигрібних ям AQUATICA
9 981 ₴
- В наявності
- Код: 773414
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кропараційний дренажно-фекальний насос для відкачування брудних вод і викачування каналізації вигрібних ям AQUATICA 1.5 кВт Hmax 23 м Qmax 375 л/хв
(773414)
- Насоси цієї серії можуть застосовуватися для: відкачування забруднених рідин, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків із підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених земельних ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків у технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах тощо.
Насосна частина:
- Корпус насоса: чавун;
- Вал двигуна: неіржавка сталь AISI 304;
- Робоче колесо: чавун;
- Вихідний патрубок: чавун.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Обмотка статора: мідь;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: В;
- Клас захисту: IP68.
- Довжина кабелю: 7 м
- Продуктивність: 375 л/хв;
- Напор: 23 м.
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +40 oC;
- Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м;
- Максимальний діаметр частинок у зваженому стані: 35 мм;
- Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5;
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3;
- Термін гарантійного обслуговування: 18 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 23 м |
| Пропускна здатність | 22.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 25.4 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 981 ₴







