
Дренажний насос для викачки води з підвалу і каналізації в криницю для полива AQUATICA 77208
4 310 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773208
- +380 (99) 121-75-63
Дренажний насос для викачки води з підвалу і каналізації в криницю для поліва 0,75кВт Hmax 32м Qmax 100л/мін AQUATICA mid

- Дренальні насоси серій - це різновид одностунчастого центрогонного погрузового насосу.
- Насоси серій призначені для перекачування чистої або слабозабруднену води і можуть застосовуватися для:
- Подавальник води з відкритих ставків;
- відводу дощових стоків з підвалів, гаражів;
- Водії з затоплених ділянок;
- відведення стічних вод;
- відведення забруднених стоків у технологічних процесах;
- системи зрошення і поливання низького тиску;
- Перекачування води на невеликих очисних спорудах і пр.
- Насоси серій встановлюють вертикально, можуть застосовуватися як стаціонарно, так і в переносному варіанті.
- Насоси серій обладнані поплавковим вимикачем, який забезпечує:
- автоматичне включення і вимикання електровипромінювання насоса в залежності від рівня води;
- Захист електропостачальника насоса від роботи без води, тобто захисту від «сухого ходу».

Насосна частина:
- Матеріал алюміній
- Робоче колесо: знососта технополімер
- Діаметрпірної патрубки: 1
- Максимальний дозволений тиск, бар: 773201 (QDXa1.5-16-0.37F) — 5; 773208 (QDXa1.5-32-0.75F) — 6
- Частота обертання, об/мин: 2900
- Режим роботи: S1
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і вимикання насосів цієї серії в залежності від рівня води.

Електродвигун:
- Обмотка статора: мідь
- Вал двигуна: нержавілий сталь AISI304
- Напруження, В: 220-240
- Частота мережі Гц: 50
- Клас безпеки: IPХ8
- Клас ізоляції: В
- Довжина кабеля, м: 7
УСлова застосування:
- Глибина занурення під дзеркало води: 5 м
- Перекачована рідина: чиста вода
- Максимальна температура перекачованої рідини: + 40 °C
- Воденьовий показник води (рН): 6.5- 8.5
- Загальна мінеральність води, не більше: 1500 г/м3
- Діаметр твердих частинок у зважному стані: 0.2 мм
- Період гарантійного обслуговування: 18 місяців
Aquatica (АКВАТИКА) - популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширених баків і гідроакуляторів. Популярність Завдяки високій якості, доступній ціною та технічній підтримці центрів у Києві та Харкові.
Інші дрожно-фекальні насоси тут
Є питання? Напишіть нам на Viber
Натисніть цю кнопку, щоб розпочати діалогове вікно з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тіл. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-12-12-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 32 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 4 310 ₴








