
Електронна автоматика для насоса та насосних станцій без гідроакумулятора контролер тиску GRANDFAR GFAm1P
1 576 ₴
- В наявності
- Код: GF1140
- +380 (99) 121-75-63
-
Електронний контролер тиску застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійні тиски та напір води в системі.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в складі грамакумуляторний бак реледавання п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
-
Автоматичний контролер тиску зазвичай використовується в традиційних системах водопостачання і монтується безпосередньо на напірному патрубці поверхневих насосів, однак його можна встановлювати в будь-якому місці напірного трубопроводу як поверхневих, так і глибинних насосів.
-
На приладі є світлодіодна індикація, що визначає стан контролера, тиску та режимів роботи системи водопостачання.
-
Застосовується для чистої води без довговолокнистих і абразивовмісних домішок (піска, глини, вапна тощо);
-
Контролер тиску не має вбудованого зворотного клапана — це датчик протоки. Тому, необхідно додатково обладнати всмоктувальний трубопровід зворотним клапаном;
-
У цій моделі не передбачена можливість регулювання тиску увімкнення та вимкнення.
-
Початковий тиск 1,50 Барів.
-
Принцип роботи полягає в такому: під час відкриття крана падає тиск у системі до пускового та контролер вмикає насос, а під час закриття крана реле вимикає насос через те, що немає протоку. Вимкнення відбувається за припиненням протоку води незалежно від тиску в системі. У цього контролера немає обмеження за верхнім тиском. Максимальний тиск у системі буде таким, який здатний створити Ваш насос.
-
Під час підбору насоса необхідно мати на увазі, що в місці автоматичного контролера тиску насос має створювати тиск не менш ніж 2,5 бара під час роботи на закриту засувку, тобто, якщо немає витрати води.
-
Контролер тиску може бути встановлений поза приміщенням з умовою забезпечення належного перекриття для запобігання негативному впливу погодних умов, а також впливу конденсату.
-
Особливості: Для використання з насосами до 2,2 кВт
Функції
- Здійснює автоматичне керування ввімкненням і вимкненням електронасоса, а отже, і подаванням води з постійним тиском і витратою під час роботи електронасоса;
-
Захист від "сухого ходу" — після того як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійна витоку, закінчилася вода в свердловині тощо) контролер через 8-10 секунд проведе зупинку електронасоса.
Комплектація
-
контролер тиску,
-
Інструкція з експлуатації,
-
Гарантійний талон,
-
Паковання
Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск у системі, крім цього, вони вирізняються високою надійністю і функціональністю за малих розмірів.
- Контролер тиску обладнаний вбудованим датчиком протоку, гасієм гідроударів, електронною платою керування й кнопкою перезапуску.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятник, манометр і з'єднувальний шланг).
Grandfar — популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків, гідроакумуляторів і контролерів тиску. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною й технічною підтримкою сервісних центрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRANDFAR |
| Довжина | 220 мм |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 4.5 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Частота, Гц | 50 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Максимальна температура довкілля С | 40 |
| Довжина, мм | 220 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Наявність манометра | Немає |
| Висота, мм | 250 |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 2.2 кВт |
| Стартовий тиск, Бар | 1.5 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Ширина, мм | 170 |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист від сухого ходу | Да |
- Ціна: 1 576 ₴

