
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі у водопроводі KOER KP.P15-GRS10
3 062 ₴
- В наявності
- Код: KP0254
- +380 (99) 121-75-63
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі у водопроводі KOER KP.P15-GRS10 (з гайками, кабелем і вилкою) (KP0254).
- Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та підвищення тиску в наявній системі водопостачання.
- Можуть використовуватися для створення напору перед водонагрівачами, газовими колонками, пральними та посудомийними машинами, а також для підвищення напору води в душі або інших точках водорозбору.
- Насоси серії KOER KP.P15-GRS10 працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку чи квартири.
Опис насоса KOER KP.P15-GRS10:
- Перемикач режимів роботи
- Клемна коробка
- Датчик протоку води
- Корпус із нарізним з'єднанням
- Згін із накидною гайкою
Харктеристики
- Тип: Вихровий
- Модель: KP.P15-GRS10
- Країна бренда: Чехия
- Максимальний напір (м): 10
- Матеріал вала двигуна: Холоднокатанна неіржавка сталь AISI 304
- Матеріал робочого колеса: латунь
- Матеріал обмотування статора: Мідь
- Потужність у режимі 1 (P1, Вт): 90
- Різь накидної гайки (дюйм): 1/2
- Мінімальна температура робочої рідини (°С): 5
- Напруга мережі (V): 220
- Перекачувані середовища: Чудова вода
- Тип ротора: Сухой
- Частота струму (Гц): 50
- Якість води: Чиста
- MAX продуктивність (за хв. напору) (л/хв): 13,00
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь
- Кількість швидкостей: 3
- Захист від перегрівання (Вбудований датчик перегрівання): Да
- Максимальний статичний тиск (бар): 10,00
- Місткість конденсатора (мкФ): 3,50
- Мінімальний статичний тиск (бар): 0,20
- Клас термостійкості: B
- Тип приєднання: Нарізне
- MAX продуктивність (за хв. напору) (м3/год): 0,78
- Швидкість (об/хв): 2900
- Режим роботи: S1, тривалий
- Клас захисту корпусів електронного обладнання: IP54
- Діаметр входу 1 (дюйм): 3/4
- Діаметр виходу 1 (дюйм): 3/4
- Вага (кг): 3,30
- Максимальна температура довкілля (°С): 40
- Максимальна температура робочої рідини (°С): 45
- Максимальна кількість забруднень (г/м3): 0
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 барів)
- Монтажна довжина: 140 мм (з датчиком протоку)
- Діаметр умовного проходу: 15 мм
- Кількість режимів роботи: 2
- Ступінь забруднення: не більш ніж 20 г/м3
- Вологість навколишнього повітря (%): <90
- Мінералізація: не більш ніж 1500 мг/л
- Вміст механічних домішок: не більш ніж 0,01%
- Робоче колесо: латунь
Комплектація
Монтажні гайки, кабель
Паковання
Картонна коробка
Двигун
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом
- Обмотка статора: 100% мідь
- Клас ізоляції: B-термостійкість двигуна до 130 °C.
- Ущільнення торцеве: графіт/ кераміка/NBR/AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1м.
- Режим роботи: тривалий
СПРАВЖНЯ ЧАСТИНА
- Корпус: неіржавка сталь
- Вал двигуна: неіржавка сталь AISI 430F
- Робоче колесо: латунь
Вказівки щодо запуску в експлуатації:
Перед введенням в експлуатацію необхідно наповнити насос і трубопроводом, що подається рідиною:
- Відкрийте засувки на вході та виході насоса та повністю заповніть рідиною весь трубопровід.
- Видаліть повітря з верхньої точки трубопроводу.
- Подайте напруження на мотор.
- Переведіть перемикач у положення «I» або «II»:
- I. - Насос постійно є в ввімкненому стані
- II. — Насос автоматично вмикається під час відкриття крана та вимикається під час закриття крана.
Внимание! Вмикати насос без води заборонено!
Насоси торгової марки KOER — це високоякісна професійна продукція, що виробляється на обладнанні європейського підприємства KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s. Чеська Республіка.
Вся продукція відповідає запропонованим директивами та нормам, схваленим і активним в Україні: VDE 0250, IEC 61000-3-3 (2013) — EN 61000-3-3 Directive 89/336 / CEE, Directive 73/23 / CEE, Directive 2006/95 / EC, Directive 2000/14 EC, Europan Regulation EN 60.730-2-6, EC Directive 2015/628, IEC 60529 - EN 60529. У виробі немає важких металів і олив'я, згідно з Directive 2002/95/EC.
Завод-виробник гарантує споживачам якісну продукцію й безперебійну роботу в процесі експлуатації. Надійність обладнання підкріплена тривалою гарантією з підтримкою сервісного обслуговування на території України.
Встановивши цей насос, Ви отримаєте гарний постійний напір води у Вашому водопроводі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 0.78 куб.м/год |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 181 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі підвищувальний тиск KOER KP.P15-GRS10 |
| Країна бренда | Чехия |
- Ціна: 3 062 ₴





