
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі підвищувальний тиск ТМ "Sprut" GPD15-9А
2 388 ₴
- В наявності
- Код: 0859
- +380 (99) 121-75-63
Особливості:
Циркуляційний насос SPRUT GPD 15-9А призначений для перекачування чистої рідини без агресивних і вибухових домішок, без твердих і волокнистих частинок. За температури рідини, що перекачується: від +10 °C до +1100 °C. Водночас максимальний робочий тиск не має підвищувати 10 барів. Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктування має бути не менш ніж 1,5 м водяного стовпа за температури води +90 °C. Насос має бути встановлений так, щоб двигун був тільки в горизонтальному положенні.
Циркуляційні насоси SPRUT GPD 15-9А з мокрим ротором і регульованою продуктивністю призначені для застосування в опалювальних системах закритого та відкритого типу.
Асинхронний двигун, що працює на одній швидкості, однофазний із мокрим ротором і внутрішньою розділеною втулкою з неіржавкої сталі;
Вбудований конденсатор;
Корпус насосної камери з чавуну;
Робоче колесо з полімеру;
Втулка з нежавкої сталі;
Ведучий вал із металокераміки;
Корпус статора з алюмінію;
Підшипники насоса з керамографіту;
Сполучні гайки в комплекті;
Виготовлення моноблокове.
Технічні характеристики:
Продуктивність до: 3 м3/год;
Клас ізоляції обмоток Н;
Ступінь захисту IP44;
Напруга однофазна 1х 220 В/50 Гц;
Напрямок обертання: проти годинникової стрілки (з боку двигуна);
Максимальна температура довкілля +40 °C;
Одношвидкісний режим роботи.
Напор до: 12 м;
Вага: 7 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 105 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.05 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 126 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оптимальна продуктивність | 1 м3/год |
| Оптимальний напір | 6 м |
| Вид насоса | Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі підвищувальний тиск ТМ "Sprut" GPD15-9А |
| Монтажна довжина | 162 мм |
- Ціна: 2 388 ₴








