
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі у водопроводі 15WBX-12
2 763 ₴
- В наявності
- Код: 4413NP09
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електронасоси вихрові підвищувальні серії 15WBX призначені для підвищення тиску в системах водопостачання у квартирах, приватних будинках і котеджах. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, у яких є повітря або газ. Є гарним рішенням там, де необхідно підвищити вхідний тиск за порівняно невеликого об'ємного подавання.
Обмеження
- перекачувальна рідина: вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- загальна мінералізація води, не більш ніж 1500 г/м3
- показник pH 6,5-9,5
- вміст механічних домішок, не більш ніж 20 г/м3
- максимальний розмір частинок, не більш ніж 0,05 мм
- максимальна температура рідини, що перекачується: +40°С
- максимальна температура довкілля: +40°С
- максимальний робочий тиск: 0,6 МПа (6 барів)
Конструктивні характеристики
- моноблокові горизонтальні з одним робочим колесом
- корпус насосної камери з латуні
- колесо робоче — вихрове, виготовлене з латуні
- вал із неіржавкої сталі AISI 420
- ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304
- укомплектований датчиком протоку
- гайки з'єднувальні в комплекті
- укомплектований кабелем живлення
Двигун
- асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором, з самовентиляцією
- ступінь захисту IP44
- клас нагрівостійкості ізоляції В
- однофазне виготовлення зі встановленим у коробку виводів конденсатором
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси+ |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 1.38 куб.м/год |
| Споживана потужність | 145 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.05 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 193 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оптимальний напір | 6 м |
| Монтажна довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 763 ₴









