
Каналізаційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з підвали та зливної ями
4 270 ₴
- В наявності
- Код: 1115SP43
- +380 (99) 121-75-63
Дренажно-фекальні електронасоси серії V180, V250 призначені для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування біологічно не сильно забруднених рідин, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або олійні речовини, дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них; перероблення побутових стоків; подавання води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливання в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, , де використовуються системи зрошення та поливання низького тиску.
Обмеження:
- перекачувальна рідина: забруднена вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- показник pH 4 — 10
- вміст механічних домішок, не більш ніж 5 кг/м3
- максимальний розмір частинок, не більш ніж 15 мм
- максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
- мінімальний рівень осушення: 370 мм
- мінімальний діаметр колодязя: 400 мм
Конструктивні характеристики:
- моноблокові вертикальні заглибні
- бічне розташування напірного патрубка
- корпус електронасоса зроблений із чавуну та неіржавкої сталі
- насосна камера виготовлена з чавуну
- колесо робоче — відцентрове, напівзакритого типу, виготовлене з чавуну
- вал із неіржавкої сталі AISI 304
- ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304
- ущільнення торцеве встановлене в олійній камері
- укомплектований поплавцевим вимикачем
- укомплектований кабелем живлення
Двигун:
- асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором
- охолодження двигуна рідиною, у яку занурений
- ступінь захисту IPХ8
- клас нагрівностійкості ізоляції F
— однофазне виготовлення зі встановленим у корпус електронасоса конденсатором
- вбудована в обмотування двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий
- гарантія 24 місяця
| Модель | Споживана потужність Р1, (Вт) | Максимальне об'ємне подавання,Q max | Об'ємне подавання, Q | |||||||||||
| м3/год | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ||||
| м3/год | л/хв | л/хв | 0 | 16,7 | 33,3 | 50 | 66,7 | 83,3 | 100 | 116,7 | 133,3 | 150 | ||
| Sprut V180 | 350 | 9 | 150 | Напір, м | 7,7 | 7,3 | 6,8 | 6,4 | 6,0 | 5,6 | 5,1 | 4,5 | 3,5 | 1,8 |
| Sprut V250 | 400 | 10 | 166,6 | 8 | 7,9 | 7,5 | 7,1 | 6,8 | 6,3 | 5,8 | 5,2 | 4,5 | 3,6 | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вага | 8.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний розмір свердловини, мм | 400 |
- Ціна: 4 270 ₴

