
Електронна насосна автоматика для насоса та насосних станцій без гідроакумулятора для свердловини EPS-16SPP
1 348 ₴
- В наявності
- Код: 7803NP04
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електронна насосна автоматика для насоса та насосних станцій без гідроакумулятора для свердловини з регульованим стартовым тиском і захистом насоса від сухого ходу з розеткою й електрокабелем із вилкою EPS-16SP
Сфера застосування
- Електронні контролери тиску EPS-II-12SP та EPS-16SP призначені для процесу автоматизації систем водопостачання в житлових будинках, підтримують тиск води в системі, автоматично запускаючи та зупиняючи електронасос.
- Електронні контролери поєднують у собі функції реле тиску (вмикають насос за встановленим значенням тиску в системі), релепротоку (вимикають насос, якщо немає протоку в системі), захисту від «сухого ходу» (виключають насос, якщо немає рідини, що перекачується в системі).
- Модель EPS-16SP має додатково вбудований манометр і можливість ручного регулювання тиску увімкнення. На передній панелі електронних контролерів тиску EPS-II-12SP та EPS-16SP розміщена розетка із заземлювальним контактом для під'єднання електронасоса. Контролери укомплектовані шнуром електроживлення з євровилкою.
Переваги:
- наявність розетки на передній панелі контролера та шнура живлення з євровилкою неабияк спрощує під'єднання електронасоса.
- можливість ручного регулювання тиску вмикання підвищує гнучкість настроювання діапазону вмикання/вимикання насоса (для моделі EPS-16SP)
- вбудований манометр наочно показує величину тиску в системі (для моделі EPS-16SP)
- простота монтажу й експлуатації
- мінімальне технічне обслуговування
- захист електронасоса від роботи без рідини, що перекачується («сухий хід»).
ГАРАНТІЯ 24 МЕСЯЦИНА
Безплатна кваліфікована консультація з підбору обладнання для водопостачання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Довжина | 223 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 8.5 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура, м | 0.6 |
| Маса, кг | 1,4 |
| Максимальний струм | 10А |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 1.1 кВт |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Діаметр нарізного з'єднання | 1 Дюйм |
| Тиск вимкнення | 0,15-0,30 барів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴


