
Кропараційний фекальний дренажний насос із різальним ножем для відкачування каналізації та брудної води SPRUT V1300D
9 990 ₴
- В наявності
- Код: 1146SP72
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кропараційний фекальний дренажний насос із різальним ножем для відкачування каналізації та брудної води SPRUT V1300D
Дренажно-фекальний насос серии V1300D предназначен для:
- відведення води з затоплюваних приміщень;
- перекачування біологічно не сильно забруднених рідин,
- стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощову та фільтрційну воду;
- наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них;
- перероблення побутових стоків;
- подавання води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливання в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення й поливання низького тиску.
Коротка технічна характеристика:
- Максимальна напір: 13 м
- Максимальне об'ємне подавання: 21,5 м3/год (358,3 л/хв)
- Максимальна глибина занурення 5 м
- Споживана потужність: 1550 Вт
Обмеження
- перекачувальна рідина: забруднена вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- показник pH 4 — 10 вміст механічних домішок, не більш ніж 5 кг/м3 максимальний розмір частинок, не більш ніж 35 мм для V1100 і 10 мм для V1300D максимальна температура перекачуваної рідини +35 °C мінімальний рівень осушення: 530 мм мінімальний діаметр Стільниця: 600 мм
Конструктивні характеристики
- моноблокові вертикальні заглибні
- бічне розташування напірного патрубка корпус електронасоса виготовлений із чавуну та неіржавкої сталі корпус насосної камери зроблений із чавуну модель V1300D, обладнана подрібнювальним механізмом колесо робоче — відцентрове, напівзакритого типу, виготовлене з чавуна вал із неіржавкої сталі AISI 304 ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304 ущільнення торцеве встановлене в олійній камері укомплектоване поплавцевим вимикачем укомплектований кабелем живлення модель V1300D укомплектована пультом керування
Двигун
- асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором
- охолодження двигуна рідиною, у яку занурений ступінь захисту IPХ8 клас нагрівостійкості ізоляції F модель V1100 має однофазне виконання з встановленим у корпус електронасоса конденсатором модель V1300D має вбудовану в пульт керування захист двигуна від перевантажень за струмом із примусовим перезапуском вбудована в обмотування двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 23.8 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 13 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Пропускна здатність | 21.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оптимальна продуктивність | 12.5 м3/год |
| Максимальне об'ємне подавання | 21.5 m3/h |
| Оптимальний напір | 8 м |
| Тип товару | Кропараційний фекальний дренажний насос із різальним ножем для відкачування каналізації та брудної води SPRUT V1300D |
| Принцип дії | відцентровий |
| Тип приєднання патрубків | під шланг |
| Мінімальний рівень осушення | 530 mm |
| Автоматика | вимикач поплавцевий |
| Мінімальний діаметр свердловини | 600 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴









