
Електронна автоматика для насоса для свердловини для насосних станцій без гідроакумулятора реле тиску води
1 803 ₴
- В наявності
- Код: 779546
- +380 (99) 121-75-63
- Оновлена модель контролера 779546 дає змогу повністю автоматизувати процес управлення подаванням води від насоса до точок водорозбору зі встановленими за Вашому бажанням параметрами.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
-
Автоматичний контролер тиску зазвичай використовується в традиційних системах водопостачання і монтується безпосередньо на напірному патрубці поверхневих насосів, однак його можна встановлювати в будь-якому місці напірного трубопроводу як поверхневих і глибинних насосів.
-
Наявність електронного інформаційного дисплея, який зображає подавання електроживлення на контролер, подавання електроживлення на насос, брак подавання води або сухий хід і тиск у системі водопостачання в реальному часі.
-
Отвори для під'єднання кабелю насоса та кабелю електроживлення обладнані фіксаторами з ущільнювачами.
-
Застосовується для чистої води без довговолокнистих і абразивовмісних домішок (піска, глини, вапна тощо);
-
Контролер тиску не має вбудованого зворотного клапана — це датчик протоки. Тому необхідно додатково обладнати всмоктувальний трубопровід зворотним клапаном;
-
Передбачена можливість регулювання тиску увімкнення 1,0-4,5 бара.
-
Має автоматичний перезапуск від блокування ротора.
Контролер тиску може бути встановлений поза приміщенням з умовою забезпечення належного перекриття для запобігання негативному впливу погодних умов, , а також впливу конденсату.
-
Під час підбору насоса необхідно мати на увазі, що в місці встановлення автоматичного контролер тиску насос має створювати тиск не менш ніж 2,5 бара під час роботи на закриту засувку, тобто, якщо немає витрати води.
-
Встановлення контролера може проводитися як у горизонтальному, так і в вертикальному положенні.
Зверніть увагу, що в разі роботи в режимі "по протоку води" ввімкнення електронасоса відбувається під час відкривання крана та падіння тиску в системі до пускового, , а у разі закриття крана реле вимикає насос через те, що немає протоку. Вимикання відбувається за припиненням протоку води незалежно від тиску в системі. Після закриття крана впродовж декількох секунд відбувається вирівнювання тиску в системі (йде протік), а потім реле вимикає Ваш насос. Максимальний тиск у системі буде таким, який здатний створити Ваш насос.
Функції
-
Здійснює автоматичне керування ввімкненням і вимкненням електронасоса, а отже, і подаванням води з постійним тиском і витратою під час роботи електронасоса;
-
Відмітною особливістю цього контролера є два режими роботи:
- Керування режимом роботи контролера за встановленими значеннями тиску. Настроювання тиску увімкнення (бар): 1.0-4.5. Налаштування тиску вимкнення (бар): +0.5-1.5.
- Керування роботою насоса по протоку води.
-
Автоматичний перезапуск від блокування ротора.
-
Захист від «сухого ходу». Якщо в системі зникне протік води, тобто насос працюватиме з «сухим ходом», контролер вимкне насос. Після того як протік і тиск води відновиться, контролер увімкне насос.
Опис примусового запуску:
-
Для примусового перезапуску системи необхідно натиснути та утримувати натиснути кнопки «ВВЕРХ» і «ВНІЗ» (які розташовані під рідкокристалічним
дисплеєм) приблизно 1 секунду, Ви примусово перезапускаєте систему. -
У разі тимчасового вимкнення електроенергії, електронний контролер запустить насос автоматично під час подавання електроенергії.
Комплектація
-
контролер тиску,
-
Інструкція з експлуатації,
-
Гарантійний талон,
-
Паковання
Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск у системі, крім цього, вони вирізняються високою надійністю і функціональністю за малих розмірів.
-
Контролер тиску обладнаний вбудованим датчиком протоку, гасичем гідроударів, електронною платою керування й кнопкою перезапуску.
-
Використання плати керування контролером тиску дає змогу знизити наявний у гідропневматичних станціях перепад тиску між інтервалом увімкнення/вимикання насоса та дає змогу створити стабільний тиск у системі водопостачання. Це дуже важливо в системах із подаванням гарячої води від проточного електроводонагрівача та подібних приладів, оскільки коливання тиску в системі водопостачання призводить до змін температури нагрівання води, що проходить через електроводонагрівач.
-
Крім усього іншого, автоматичний контролер тиску дає змогу уникнути частих пусків електронасоса, які спостерігаються в станціях з електромеханічним реле тиску, у такий спосіб контролер дає змогу зменшити шкідливий вплив пускових струмів на обмотування електродвигуна насоса.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
Aquatica (АКВАТИКА) — популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків, гідроакумуляторів і контролерів тиску. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною та технічною підтримкою сервісних центров в Киеве и Харькове.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Довжина | 188 мм |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Тип | Електронна автоматика для насоса Aquatica 779546 (DSK501) 1.1 кВт |
| Частота, Гц | 50 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Максимальна температура довкілля С | 40 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Довжина, мм | 188 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Наявність манометра | Да |
| Висота, мм | 100 |
| Максимальний струм | 10А |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 1.1 кВт |
| Стартовий тиск, Бар | 1,0-4,5 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Ширина, мм | 100 |
| Автоматичний перезапуск насоса | Да |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Встановлення автоматики | Горизонтальна/вертикальна |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист від сухого ходу | Да |
- Ціна: 1 803 ₴



