
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі підвищувальний тиск LIDER 15WB-10
2 075 ₴
- В наявності
- Код: 0384
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі підвищувальний тиск LIDER 15WB-10
- Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та підвищення тиску в наявній системі водопостачання.
- Можуть використовуватися для створення напору перед водонагрівачами, газовими колонками, пральними та посудомийними машинами, а також для підвищення напору води в душі або інших точках водорозбору.
- Насоси серії 15WB працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку чи квартири.
Характеристики насоса LIDER 15WB-10
-
Корпус неіржавка сталь
-
Мідна обмотка
-
Робоче колесо та насосна частина латунь
-
Антикорозійне покриття
-
Діаметр під'єднання 3/4"
-
Різь перехідників 1/2"
-
Потужність 90 Вт
-
Підйом води 10 метрів
-
Продуктивність 20 л/хв
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці

Встановивши цей насос, Ви отримаєте гарний постійний напір води у Вашому водопроводі.
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог із ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення на
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 65 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 075 ₴







