
Каналізаційний дренажно-фекальний насос із різальним ножем подрібнювачем фекалій для відкачування каналізації VODOMET
3 290 ₴
- В наявності
- Код: TEVO0024
- +380 (99) 121-75-63
-
Насос дренажно-екальний VODOMET WQCD 15-12-2 використовується для перекачування брудних і фекальних вод із підтоплених місць і вигрібних ям, які містять тверді механічні частинки.
-
Також його можна використовувати для зрошення городів і садів і для подавання води з колодязів.
-
Потужність двигуна становить 2000 ватів, якої вистачає для забезпечення продуктивності понад 10 000 літрів на годину.
-
Насос має надійні гумові ущільнення й укомплектований автоматичним поплавцем.
-
Особливістю насоса є наявність ножа-подрібнювача.
Конструкційні характеристики
-
Корпус насоса: чавун з антикорозійною обробкою
-
Тип двигуна: асинхронний, з вбудованим термозахистом
Комплектація
-
Оригінальний насос VODOMET WQCD 15-12-2
-
Мережевий кабель завдовжки 8 метрів
-
Поплавцевий вимикач
-
Зручний перехідник під шланг
-
Міцна картонна коробка
-
Інструкція користувача, у якому доступні викладені основні принципи роботи з ним.
Переваги
-
наявність ножа-подрібнювача
-
металева крильчатка
-
надійні гумові ущільнення
-
висока продуктивність
-
тривалий режим роботи
-
надійність у роботі
-
низький рівень шуму
-
автоматичний поплавець
-
високий клас електрозахисту насосного обладнання (IP68);
Насос дренажно-фекальний VODOMET WQCD 15-12-2 з ножем чудово справляється з поставленими завданнями та має великі можливості. Ви залишитеся задоволені його роботою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 20 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Глибина до дзеркала води | 12 м |
| Максимальна глибина занурення | 12 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | асинхронний, з вбудованим термозахистом |
- Ціна: 3 290 ₴






