
каналізаційний дренажний насос для відкачування викачування брудної води каналізації брудних вод вигрібних зливних ям
3 080 ₴
- В наявності
- Код: TEGF1093
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
каналізаційний дренажний насос для відкачування викачування брудної води каналізації брудних вод вигрібних зливних ям GRANDFAR GV180F
Дренажно-фекальні електронасоси серії GRANDFAR GV180F призначені для:
- відведення води з затоплюваних приміщень;
- перекачування біологічно не сильно забруднених рідин, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини;
- дощової та фільтраційної води;
- наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них;
- перероблення побутових стоків;
- подавання води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливання в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливання низького тиску.
Основні характеристики:
- Потужність 180 Вт
- Максимальна напор 7 м
- Максимальна продуктивність 133 л/хв
- Перекачувані частинки до 15 мм
- Габаритні розміри 19х18,5х38 см
- Вага брутто/нетто 8,5/8 кг
- Напруга 230 В/50 Гц
- Кількість щаблів (колес) 1
- Довжина електрокабелю 8 м
- Клас захисту корпусів електронного обладнання IPX8
- Клас термостійкості B
- Максимальна глибина занурення 5 м
- Максимальна кількість пусків на годину 59
- Тип ротора сухий
Обмеження:
- Перекачувальна рідина: забруднена вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- Показник pH 4 — 10
- Вміст механічних домішок, не більш ніж 5 кг/м3
- Максимальний розмір частинок, не більш ніж 15 мм
- Максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
Переваги:
- Вбудований термозахист
- Матеріал вала двигуна холоднокатана неіржавка сталь AISI 304
- Матеріал корпусу чавун і неіржавка сталь AISI 304
- Матеріал обмотки статора мідь
- Матеріал робочого колеса зносостійкий технополімер NYLON
- Високоякісні підшипники C&U і надійні ущільнювачі Great Wall, що забезпечують навколонульове биття на валу
- Антикорозійне покриття
- Режим роботи тривалий
- Приєднувальний розмір шланга 25/32/40 мм (у комплекті три патрубки різного діаметра)
- Гарантія 24 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRANDFAR |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 8.64 куб.м/год |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴

