
Заглибний поливальний дренажний насос для брудної води для колодязя для поливання з ставка та річки GRANDFAR QDX
3 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: TEGF1367
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заглибний поливальний дренажний насос для брудної води для колодязя для поливання з ставка та річки з поплавцем GRANDFAR QDX1.5-25-0.55AF (GF1367)
-
Насос GRANDFAR QDX1.5-25-0.55AF універсальний у застосуванні та призначений для перекачування чистою і забрудненої води і рідин, хімічно неагресивних щодо конструкційних матеріалів насоса.
-
Застосовується для подавання води з колодязів, відкритих водойм (реки, ставки), затоплених приміщень, басейнів, резервуарів для подальшого відведення або поливання.
-
Особливістю насоса є його максимальна висота подавання 26 метрів.
- ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 2 РОКИ ВІД ПРОДУКАННЯ
- НАЛИЧІ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРОВ
Безплатна кваліфікована консультація з підбору обладнання для водопостачання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRANDFAR |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 26 м |
| Пропускна здатність | 7.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Довжина | 21.5 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴



