
Електронна насосна автоматика для насоса та насосних станцій без гідроакумулятора Pedrollo EASY SMALL 2М 2.2
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 0397
- +380 (99) 121-75-63
-
Регулятор тиску та реле протоку із захистом від сухого ходу серії Pedrollo EASY SMALL 2М є електронним пристроєм для запуску (у разі відкриття крана) і зупинки (у разі закриття крана) однофазних електронасосів потужністю до 1,5 кВт.
-
Мікропроцесор регулятора тиску захищає насос від роботи всуху (у разі надходження води відбувається автоматичний запуск насоса), забезпечуючи автоматичне або ручне перезавантаження.
-
Крім того, захищає електронасос від занадто частих запусків через невеликі витоки в системі, коли витрата менш ніж 2 л/хв.
-
Може працювати без гідроакумулятора, але для запобігання частим перезапускам і задля економії електроенергії, рекомендується встановлювати на EASY SMALL 2М гідроакумулятор невеликої ємності.
-
Тиск увімкнення 2,2 Бар, максимальний робочий тиск 10 барів.
-
Може застосовуватися для роботи як із поверхневими насосами так і з заглибними
Переваги:
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
-
Застосування автоматики Easy Small дає змогу отримати стабільний тиск під час роботи душової кабіни, що підвищує комфорт і стабілізує температуру води.
-
2 Варіанти під'єднання гідроакумулятора будь-якого об'єму
-
Захист від сухого ходу з автоматичним перезапуском
-
Програмний захист від частих пусків
-
Низька втрата напору 0,3 Бара на 100 л/хв
-
Регулятор EASY SMALL 2М може бути встановлений у будь-якому положенні
-
Легкозамінна електронна плата. Електронна плата всередині EASY SMALL 2М пройшла найсуворішу перевірку EMC на електромагнітну сумісність (забезпечення низького рівня перешкод і велика захищеність від збоїв), що забезпечує високий ступінь надійності роботи.
-
Наявність індикаторів на передній панелі, які сигналізують про роботу приладу або наявність помилок у роботі.
-
До комплекту з автоматикою входить технічний паспорт із докладним описом із монтажу й експлуатації обладнання.
-
Наявність зворотного клапана
-
Наявність манометра
Електронний регулятор тиску Pedrollo EASY SMALL 2М — це італійська якість і прийнятна ціна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 8.5 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Зруйнований внутрішній тиск | >40 Барів |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна температура довкілля С | 40 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Стартовий тиск | 2.2 Бара |
| Максимальний струм | 16 А |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 1.5 кВт |
| Максимальна продуктивність л/хв. | 200 |
| Напруга, В | 230 |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Максимальна температура води | 50 |
| Габаритні розміри | 170 x 125 x 100 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист від сухого ходу | Да |
- Ціна: Ціну уточнюйте





