
Каналізаційний дренажний насос занурювальний для чистої води і відкачування брудної води з підвалу та ін. брудних вод
1 700 ₴
- В наявності
- Код: GF1084
- +380 (99) 121-75-63
Каналізаційний дренажний насос занурювальний для чистої води і відкачування брудної води з підвалу та інших брудних вод з поплавком GRANDFAR GP551F

-
Дренажний насос затребуваний у власників будь-якого приватного будинку або заміської ділянки. Буває, що користуються ним не так часто, але навіть при рідкісному вживанні його наявність у господарстві буває просто необхідною.
-
Дренажний насос - апарат, що відкачує з різних резервуарів великі обсяги води, механічні домішки в яких не перевищують 10%.
-
З їхньою допомогою можна зробити дренаж колодязів, підвалів, басейнів або затоплених ділянок, а також використовувати для поливу або відкачування рідини зі зливної ями будинку.
-
Насос складається з трьох основних вузлів - електродвигуна, відцентрового насоса і поплавкового вимикача.
-
У нижній частині насоса розташовані всмоктувальні отвори.
-
Корпус насоса і робоче колесо виконані з матеріалу, що має високі механічні властивості.
Після закріплення на насос напірного шланга, занурення його у воду і під'єднання електроживлення насос вмикається і вимикається автоматично за допомогою поплавкового вимикача. -
Поплавок повинен завжди перебувати на поверхні води
-
Для брудної води призначені моделі GP400F, GPE400F, GP550F, GP750F, GP900F, GP1100F.
-
Для чистої води призначені моделі GP401F, GP551F, GP751F, GP901F.
-
Двигуни мають максимальний ступінь захисту від потрапляння вологи відповідно до нормативу EN 60529 - IP X8.

Конструктивні особливості дренажного насоса GRANDFAR GP551F
- діаметр частинок, що перекачуються, 5 мм
- напір 8 метрів;
- продуктивність 183 л/м;
- вал двигуна нержавіюча сталь;
- відцентровий принцип роботи;
- вбудований термозахист;
- сухий тип ротора;
- функція захисту від сухого ходу;
- гарантія 24 міс.
- діаметр виходу 1 патрубок 25мм
- діаметр виходу 2 патрубок 32мм
- діаметр виходу 3 патрубок 40мм
- Обмотки статора: мідь
- Матеріал вала двигуна: Холоднокатана нержавіюча сталь AISI 304
- Високоякісні підшипники C&U і надійні ущільнювачі Great Wall, що забезпечують близьконульове биття на валу.

Переваги:
-
Простота використання;
-
Компактні розміри і невелика вага, що дають змогу без проблем переміщати насос і встановлювати його для тимчасової або постійної роботи;
-
Безпека в роботі.

Якщо Ви втомилися від затоплених підвалів, льохів і не хочете носити воду відрами, хочете автоматично осушити приміщення, полити город з ємності або колодязя, викачати стічні води, то з функціональним насосом GRANDFAR GP551F Ви забезпечите швидке осушення підтоплених територій або полив.
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRANDFAR |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 10.98 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
- Ціна: 1 700 ₴




