
Каналізаційний дренажний насос для відкачування брудної води з підвалу і каналізації з поплавком GRANDFAR GP400F
1 690 ₴
- Немає в наявності
- Код: GF1074
- +380 (99) 121-75-63
Каналізаційний дренажний насос для відкачування брудної води з підвалу і каналізації з поплавком GRANDFAR GP400F (ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ)

-
Дренажний насос затребуваний у власників будь-якого приватного будинку або заміської ділянки. Буває, що користуються ним не так часто, але навіть при рідкісному вживанні його наявність у господарстві буває просто необхідною.
-
Дренажний насос - апарат, що відкачує з різних резервуарів великі обсяги води, механічні домішки в яких не перевищують 10%.
-
З їхньою допомогою можна зробити дренаж колодязів, підвалів, басейнів або затоплених ділянок, а також використовувати для поливу.
-
Насос складається з трьох основних вузлів - електродвигуна, відцентрового насоса і поплавкового вимикача.
-
У нижній частині насоса розташовані всмоктувальні отвори.
-
Корпус насоса і робоче колесо виконані з матеріалу, що має високі механічні властивості.
-
Після закріплення на насос напірного шланга, занурення його у воду і під'єднання електроживлення насос вмикається і вимикається автоматично за допомогою поплавкового вимикача.
-
Поплавок повинен завжди перебувати на поверхні води.

Конструктивні особливості дренажного насоса для брудної води GRANDFAR GP 400F
напір 5 метрів;
-
продуктивність 133 л/м;
-
вал двигуна нержавіюча сталь;
-
відцентровий принцип роботи;
-
вбудований термозахист;
-
сухий тип ротора;
-
функція захисту від сухого ходу;
-
гарантія 24 міс.
-
діаметр виходу 1 патрубок 25мм
-
діаметр виходу 2 патрубок 32мм
-
діаметр виходу 3 патрубок 40мм
-
Обмотки статора: мідь
-
Для брудної води (GP400F, GP550F, GP750F, GP900F,GP1100F)
-
Для чистої води (GP401F, GP551F, GP751F, GP901F)
-
Двигуни мають максимальний ступінь захисту від попадання вологи згідно з нор-мативом EN 60529 - IP X8
-
Клас термостійкості: В
-
Гарантійний термін - 24 місяці.
Переваги:
-
Простота використання;
Компактні розміри і невелика вага, що дають змогу без проблем переміщати насос і встановлювати його для тимчасової або постійної роботи;
Безпека в роботі.

Якщо Ви втомилися від затоплених підвалів, льохів і не хочете носити воду відрами, хочете автоматично осушити приміщення, полити город з ємності або колодязя, то з функціональним насосом GRANDFAR GP400F Ви забезпечите швидке осушення підтоплених територій або полив.
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRANDFAR |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 5 м |
| Пропускна здатність | 7.98 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 690 ₴









