
Підвищувальний безшумний насос для підвищення тиску води у квартирі у водопроводі KOER KP.GRS 12/9
2 064 ₴
- Немає в наявності
- Код: KP2760
- +380 (99) 121-75-63
- Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та підвищення тиску в наявній системі водопостачання.
- Можуть використовуватися для створення напору перед водонагрівачами, газовими колонками, пральними та посудомийними машинами, а також для підвищення напору води в душі або інших точках водорозбору.
- Насоси серії KOER KP.GRS 12/9 працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку чи квартири.
УСЛОВІЯ ЗАСТОСУВАННЯ:
- Вологість навколишнього повітря <60%
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 барів)
- Монтажна довжина: 140 мм
- Діаметр умовного проходу: 15 мм
- З'єднання: 3⁄4"
- Кількість режимів роботи: 2
- Перекачується рідина: прісна вода. Можливе використання рідини з вмістом гліколю до 50% зі чималим погіршенням характеристик насоса.
- Ступінь забруднення: не більш ніж 20 г/мЗ
- Температура навколишнього повітря: + 2 °С... + 40 °С
- Температура води, що перекачується: + 5 °С... + 99 °С
- Мінералізація не більш ніж 1000 мг/л
- Вміст механічних домішок, не більш ніж 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 барів)
- Вхідний тиск: не менш ніж 0,04 МПа
РУХ:
- Тип двигуна: асинхронний, з "мокрим" ротором, з вбудованою в обмотку термозахистом
- Обмотка статора: 100% мідь
- Клас ізоляції: B-термостійкість двигуна до 130 °C.
- Ущільнення торцеве: графіт/ кераміка/NBR/AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1м.
- Режим роботи: тривалий
СПРАВЖНЯ ЧАСТИНА:
• Корпус: алюміній і чавун з антикорозійним обробленням катафорезом і водостійким фарбуванням
• Робоче колесо: технополімер поліефірсульфон (PES)
• Вал двигуна: металізована алюміноксидом нанкераміка
Комплектація
Насос накидні латунні гайки, кабель 1 м, інструкція, коробка.
Насоси торгової марки KOER — це високоякісна професійна продукція, що виробляється на обладнанні європейського підприємства KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s. Чеська Республіка.
Вся продукція відповідає запропонованим директивами та нормам, схваленим і активним в Україні: VDE 0250, IEC 61000-3-3 (2013) — EN 61000-3-3 Directive 89/336 / CEE, Directive 73/23 / CEE, Directive 2006/95 / EC, Directive 2000/14 EC, Europan Regulation EN 60.730-2-6, EC Directive 2015/628, IEC 60529 - EN 60529. У виробі немає важких металів і олив'я, згідно з Directive 2002/95/EC.
Завод-виробник гарантує споживачам якісну продукцію й безперебійну роботу в процесі експлуатації. Надійність обладнання підкріплена тривалою гарантією з підтримкою сервісного обслуговування на території України.
Встановивши цей насос, Ви отримаєте гарний постійний напір води у Вашому водопроводі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 1.9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 99 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренда | Чехия |
- Ціна: 2 064 ₴








