
Занурювальний свердловинний водяний вібраційний насос з нижнім забором для свердловин для колодязя KOER KVP 60-1 (KP2897)
1 534 ₴
- Немає в наявності
- Код: KP2897
- +380 (99) 121-75-63
Занурювальний свердловинний водяний вібраційний насос з нижнім забором для свердловин для колодязя KOER KVP 60-1 (KP2897)

-
Вібраційний насос KOER KVP 60-1 (KP2897) застосовують для перекачування прісної води з будь-яких водойм, а також для підйому води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром понад 100 мм, для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та інших господарських потреб.
-
Для роботи цього насоса не потрібне заливання водою. Після занурення у воду і під'єднання живлення він одразу починає виконувати свою функцію.
Насосна частина
- Корпус: алюміній.
- Діаметр насоса Ø100 мм
- Укомплектований кабелем живлення 10 м.
- Модель KVP 60 верхній забір води.
- Модель KVP 60-1 нижній забір води.
Умови використання
- Рідина, що перекачується: прісна вода.
- Температура води, що перекачується: +5°С ... +35°С.
- Робота/пауза насоса: 40 хв/15 хв
- Режим роботи: короткочасний.
- Максимальна глибина занурення: 3 м
Двигун
- Тип двигуна: вібраційний.
- Обмотки статора: 100% мідь.
- Клас ізоляції: B
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IPX8
- Режим роботи: короткочасний.
- Вихід під шланг 3/4 дюйма (штуцер).
Комплектація:
- Електронасос
- Мембрана
- Шнур
- Хомут
- Інструкція-паспорт з експлуатації

Дуже простий в експлуатації, від Вас вимагається всього лише під'єднати напірний шланг діаметром "3/4" до вихідного отвору насоса, затягнути хомутом, опустити насос у воду (Мінімум на 1м) і ввімкнути його в розетку.
Безкоштовна кваліфікована консультація з підбору обладнання для водопостачання.
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 70 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Ні |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
- Ціна: 1 534 ₴



