
Труба для теплої підлоги Ekoplastiks PE-RT16х2 з кисневим бар'єром (Чехія)
14,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: PE 102
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Труба для теплого Пола Ecoplastiks 16х2 PE-RT Oxy Stop

Компанія EKOPLASTIС почала виводити свою продукцію на ринок пластикових труб ще з 90-х років, і на цей момент продукція цієї компанії вже має безліч міжнародних нагород якості та сертифікатів відповідності. Також EKOPLASTIС справедливо визнана найкращою В Україні. Тому торгова марка EKOPLASTIС справедливо заслужила визнання й повага серед українських споживачів.
Основною перевагою труби PE-RT є її здатність забезпечувати надійне, герметичне з'єднання, а кисневий бар'єр не допускає проникнення повітря в контур теплої підлоги. Це досягається завдяки так званій «пам'яті поліетилену» або «молекулярній пам'яті». З'єднання можливе будь-яким способом: компресійним, нарізним або опресувальним гільзовим.
Переваги труби тепла підлога pe-rt/a-oxy:
• здатність до відновлення форми;
• підвищена стійкість до розтріскування;
• збереження еластичності до -74 °C;
• здатність поглинати гідравлічний шум;
• термостійкість і стійкість до високого тиску;
• немає накипу у разі багаторічної експлуатації;
• оптимальне співвідношення гнучкості та міцності;
• термін експлуатації понад 50 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEKOPLAST |
| Країна виробник | Чехія |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Марка поліетилену | ПЭ 100 |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Колір | Червоний |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 15 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогинання, кондуктора) | 10 мм |
| Переріз труби | Круглий |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Тип зшитого поліетилену | Азотний (PE-Xd) |
| Кисневий бар'єр | Да |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,50 ₴/м










