АКЦІЯ! Ножиці в ПОДАРУНОК!
Паяльник для пластикових труб САНКОМ, насадки діаметром 20, 25, 32 мм.
Паяльник для поліпропіленових труб Санком 20-32 використовується для монтажу трубопропілену. Ця модель найпростіша та призначена для побутового використання. Цей паяльник простий у роботі, з його допомогою відбувається нагрівання труби або фітинга до необхідної температури, з подальшим їх з'єднанням. Після повного остигання з'єднання виходить ідеально міцним і герметичним.
Комплектація
- паяльник,
- насадки з тефлоновим покриттям 20,25,32
- ножиці для труб із захопленням від 8-42,
- ключ для насадок,
- підставка для паяльника,
- пластиковий кейс,
— інструкція.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність — 800 Вт
Напруга — 230 В
Частота-50 Гц
Діапазон температур — 0-300 °C
Діаметр насадок — 20, 25, 32 мм.
Час нагрівання — 15 хв
Вага — 1,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна температура жала | 280 град. |
| Індикатор живлення | Так |
| Знімне жало | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Упаковка | Пенал |
- Ціна: 545 ₴




