Гарантійний термін, міс 120
Стан
Нове
Конструкція радіатора
Секційна
Висота, мм 560
Максимальна температура теплоносія, град.120
Міжосьова відстань, мм 500
Теплова потужність, Вт 140
Вага, кг 1.4
Колір білий
Спосіб під'єднання бічні
Максимальний робочий тиск, бар 20
Глибина, мм 96
Кількість секцій 10
Матеріал радіатора
Сталь — алюміній
Оперсувальний тиск, бар 50
Тепловіддача Δt = 70 °C, Вт 140
Ширина, мм 80
Біметалевий радіатор EUROPRODUCT 100 Bimetal-500
Симбіоз міцності сталі та чудового тепловіддання алюмінію — це біметалеві радіатори чеського виробника EUROPRODUCT. Конструкція надійно захищена від корозійних явищ, має високий ступінь герметичності. Сплави, що використовуються у виробі, малоінертни, що дає змогу використовувати як теплоносія різні середовища. Продукція EUROPRODUCT виготовляється з урахуванням європейських стандартів для цього типу обладнання CE EN442. Завдяки універсальності конструкції сполучних вузлів, їх стандартизації відповідно до вітчизняних ДСТУ та ГОСТ, допускається використання радіаторів у централізованих комунікаціях із поверхонь до 16 рівнів, а також вони чудово функціонують у системах автономного опалення.
До переваг радіаторів EUROPRODUCT належать:
- найкраще співвідношення показників ціни та якості;
- поетапний контроль виробництва для дотримання технологічного процесу;
- міцність завдяки антикорозійним матеріалам;
- приємний дизайн;
- стійке до температур лакофарбове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biotherm |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 178 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 19 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 3.1 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Радіатори | 80 |
| Кількість секцій | 10 |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 178 Вт |
| Опресувальний тиск | 25 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Тип радіатора | Екструзійний |
- Ціна: 285 ₴/секція




