
Рукав LFT (Lay Flat лейфлет) WaterDrip безхлорний D 50 (2 дюйма) (50м), Корея (Робоче 4,8 bar, пікове 6 bar)
1 670 ₴
- В наявності
- Код: LF50
+380936671073
- +380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рукав Лайфлет Golden Drip 2 "(50 мм) 50 м
Рукав Лайфлет LayFlat — це мобільний армований шланг із ПВХ, призначений для подавання води на великих площах, який використовується як розподільний і магістральний водопровод.
Переваги використання шланга Лайфлет LayFlat:
♦ не деформується під впливом температур, не руйнується від УФ-променів
♦ витримує високий тиск (до 18 bar)
♦ якщо немає напору в рукаві, витримує проходження колісної техніки
♦ простий у монтажі та демонтажі
♦ універсальність (під час створення системи крапельного зрошення можна використовувати широкий спектр сполучної та запірної фурнітури)
♦ тривалі терміни експлуатації (до 5 років)
Характеристики:
| Країна виробник | Корея |
| Діаметр | 50 мм/2" |
| Робочий тиск | 4-9 bar |
| Особливість | стійкість до УФ |
| Довжина стрічки | 50 м |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanpol |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 2" |
| Діаметр | 50 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Робочий тиск | 4 атм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴






