
Стартер пластиковий для рукава Lay Flat 3"х3" (3"х3")
90,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 1011
+380936671073
- +380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Країна виробника: Україна
Матеріал: Високоякісний пластик.
Переваги:
- легкий монтаж
- стійкість до ультрафіолету та механічних пошкоджень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Характеристика | 3"х3" |
| Тип | Фітинг стартовий для рукава Lay Flat |
| Зовнішня різь | 3"(75мм) |
| Діаметр шланга підключається | 3" |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фітинг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,60 ₴


