РОЗПРОДАРУНОК! суперціна!!
Трубка сліпа багаторічна товщина стінки 1,1 мм
Габарити й обсяг:
Бухти 100 і 200 метрів діаметр 16"
Крапельна трубка 16 мм. застосовується для поливання. Використовується для монтажу в неї крапельниць різного призначення та витрати води.
Трубка пластикова 16 мм використовується для подавання води від магістральної (напірної труби) незасередньо до споживачів.
Трубка 16 мм може використовуватися з крапельницями будь-якого типу. Капельниці встановлюються непоступенено в трубку через проколювання отвору діроком і встановленням крапельниць із кроком, необхідним для поливання рослин, чагарників, дерев, що вирощуються. Товщина трубки 1,1 мм. Виготовлена з високоякісного пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 2 атм |
| Товщина стінки | 1.35 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.8 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Основні | |
| Ширина | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴/м




