Простий і надійний інструмент, незамінний у важкодоступних місцях, оскільки має невелику вагу та розмір. Чудово підходить для виконання побутових завдань, не вимагає додаткового навчання, рекомендується як новачкам, так і професіоналам. Комплектація — як на фотографії. Інструкція додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Країна виробник | Польща |
| Частота тока | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Тип зварювання пластикових труб | розтрубна |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Asko |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна температура жала | 280 град. |
| Індикатор живлення | Так |
| Знімне жало | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Упаковка | Пенал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴



