Радіатори економ Biterm – це пристрої для організації систем опалення, що дозволяють витримувати високі температури теплоносія незалежно від його складу. Дане обладнання відрізняється елегантністю та простотою монтажу, що істотно підвищило його затребуваність серед споживачів. Завдяки наявності двох металевих колекторів (горизонтального і вертикального) і обшивці алюмінієвим шаром, вдається підвищити теплопровідність обладнання. Крім того, біметалічні радіатори відрізняються рядом інших переваг, а саме:
- Застосування в будь-яких системах опалення;
- Висока потужність пристрою в залежності від кількості секцій радіатора;
- Низьке енергоспоживання;
- Тривалий експлуатаційний термін;
- Надійна, безперебійна робота;
- Невелика вага конструкції;
- Якісні матеріали та комплектуючі, що використовуються для складання радіатора.
- Доставка по всій Україні новою поштою.
Увага!!! Вартість вказана за 1 секцію!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biotherm |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 178 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 19 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 3.1 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Радіатори | 80 |
| Кількість секцій | 10 |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 178 Вт |
| Опресувальний тиск | 25 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Тип радіатора | Екструзійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,50 ₴/секція





