Біметалеві теплові радіатори марки KOER 110 Bimetal-350 MAXI — радіатори нового покоління. Вони мають таку структуру: сталевий корпус радіатора покритий алюмінієм через його високу теплопровідність. Зі сталі виробляється внутрішня частина радіатора, яка контактує з теплоносіям. У такий спосіб досягається стійкість до корозії.
Перевагами радіаторів цієї марки є добра теплопровідність, як наслідок велика площа опалюваної поверхні. Треба також зазначити оптимальне поєднання ціна-якість. Ви можете підібрати потрібну Вам модель, з огляду на розмір опалюваного приміщення. Потужність приладу залежить від кількості секцій.
Біметалевий радіатор відлитий під тиском, складається з окремих елементів — секцій, з'єднаних між собою за допомогою ніпилів. Герметичність у місцях з'єднання секцій забезпечується ущільнювальними прокладками. вертикальна вкладка як сталева трубка, підвищена товщина втулок і висока якість спеціального алюмінієвого сплаву гарантують високі експлуатаційні Характеристики.
Довгий термін експлуатації — у середньому радіатори слугують 25 років
Заводське паковання радіаторів KOER 110 Bimetal-350 MAXI по 10 секцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Теплова потужність | 190 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб під'єднання | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Вага | 1.75 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 562 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Немає |
| Кран Мавського | Немає |
| Заглушка | Немає |
| Термоголівка | Немає |
| Кран радіаторний кутовий | Немає |
| Кран радіаторний прямий | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Максимальний робочий тиск | 46 бар |
| Кількість секцій | 10 |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 248 Вт |
| Опресувальний тиск | 52 бар |
| Тип радіатора | Екструзійний |
- Ціна: 475 ₴/секція


