Крапельна стрічка Labirint - необхідний атрибут ефективного поливання
Крапельна стрічка є невіддільним складником системи зрошення, а її характеристики необхідно обов'язково враховувати, щоб організувати раціональне та ефективне поливання. Інтернет-магазин пропонує купити крапельну стрічку за найвигіднішою ціною й отримати грамотну консультацію за асортиментом.
У процесі експлуатації стрічки необхідно враховувати допустимі мінімальні та максимальні значення робочого тиску. Важливо пам'ятати, що в разі зниження тиску в трубці нижче мінімального падає й кількість води, що доставляється до рослин. У разі перевищення максимального значення можливий розрив стрічки, який можна запобігти завдяки використанню спеціальних редукторів.
Загальна характеристика:
- Тип — крапельна стрічка
- Відстань між крапельницями — 10, 15, 20, 30, 40,50 см
- Діаметр стрічки — 16 мм
- Товщина стінки — 0,19 мм
- Витрата води — 1,1 л/год
- Робочий тиск — 0,4-0,9 бара
- Стійкість до ультрафіолету — є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 0.4 атм |
| Товщина стінки | 0.19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 0.9 Бар |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 1.6 л/год |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴




