Доставка безкоштовна

Каналізаційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з підвалу AQUATICA 0.55 кВт
6 647 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773421
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ЗНИЖКА 10% ПРИ 100% ПЕРЕДОПЛАТІ
Каналізаційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з підвалу AQUATICA 0.55 кВт Hmax 12м Qmax 242л/хв (нерж) (773421)

- Насоси даної серії можуть застосовуватися для відкачування забруднених рідин, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення із затоплених земельних ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків в технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах і т. д.
Насосна частина:
- Корпус насоса: чавун;
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304;
- Робоче колесо: чавун;
- Вихідний патрубок: чавун
-
Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Обмотка статора: мідь;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: В;
- Клас захисту: IP68.
- Довжина шнура: 7 м
- Продуктивність: 242 л/хв;
- Напір: 12 м.
Умови застосування:
- Максимальна температура перекачується рідини: +40 º;
- Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м;
- Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані: 35 мм;
- Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5;
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3;
- Термін гарантійного обслуговування: 18 місяців.
Інші дренажно-фекальні насоси тут
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЭЛИТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 14.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 20.85 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 395 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 647 ₴







