
Дренажний насос для відкачування води з підвалу і каналізації в колодязь для поливу AQUATICA 773201
3 233 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773201
- +380 (99) 121-75-63
Дренажний насос для відкачування води з підвалу і каналізації в колодязь для поливу 0.37 кВт Hmax 16м Qmax 150л/мін AQUATICA mid (773201)

- Дренажні насоси даних серій - це різновид одноступінчатого відцентрового заглибного насоса.
- Насоси даних серій призначені для перекачування чистої або слабо забрудненої води і можуть застосовуватися для:
- подачі води з відкритих водойм;
- відведення дощових стоків з підвалів, гаражів;
- водовідведення з затоплених земельних ділянок;
- відведення побутових стічних вод;
- відведення забруднених стоків у технологічних процесах;
- систем зрошення і поливу низького тиску;
- перекачування води на невеликих очисних спорудах та ін.
- Насоси даних серій встановлюються вертикально, можуть застосовуватися як стаціонарно, так і в переносному варіанті.
- Насоси даних серій обладнані поплавковим вимикачем, який забезпечує:
- автоматичне включення і вимикання електродвигуна насоса в залежності від рівня води;
- захист електродвигуна насоса від роботи без води, тобто захист від «сухого ходу».

Насосна частина:
- Матеріал корпусу: алюміній
- Робоче колесо: зносостійкий технополімер
- Діаметр напірного патрубка: 1"
- Максимально допустимий тиск, бар: 773201 (QDXa1.5-16-0.37 F) — 5; 773208 (QDXa1.5-32-0.75 F) — 6
- Частота обертання, об/хв: 2900
- Режим роботи: S1
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води.

Електродвигун:
- Обмотка статора: мідь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI304
- Напруга, В: 220-240
- Частота мережі, Гц: 50
- Клас захисту: ІРХ8
- Клас ізоляції: В
- Довжина кабелю, м: 7
Уумови застосування:
- Глибина занурення під дзеркало води: 5 м
- Перекачувана рідина: чиста вода
- Максимальна температура перекачується рідини: + 40 °С
- Водневий показник води (рН): 6.5– 8.5
- Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
- Діаметр твердих частинок в підвішеному стані: 0.2 мм
- Термін гарантійного обслуговування: 18 місяців
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЭЛИТ
Aquatica (АКВАТИКА) - популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків і гідроакумуляторів. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною і технічною підтримкою сервісних центрів у Києві та Харкові.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 233 ₴







