
Електронна насосна автоматика для насоса та насосних станцій без гідроакумулятора Aquatica
1 391 ₴
- В наявності
- Код: 779537
- +380 (99) 121-75-63
-
Електронний контролер тиску застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійні тиски та напір води в системі.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
-
Автоматичний контролер тиску зазвичай використовується в традиційних системах водопостачання і монтується безпосередньо на напірному патрубці поверхневих насосів, однак його можна встановлювати в будь-якому місці напірного трубопроводу як поверхневих, так і глибинних насосів.
-
На приладі є світлодіодна індикація, що визначає стан контролера, тиску та режимів роботи системи водопостачання.
-
Застосовується для чистої води без довговолокнистих і абразивовмісних домішок (піска, глини, вапна тощо);
-
Контролер тиску не має вбудованого зворотного клапана — це датчик протоки. Тому, необхідно додатково обладнати всмоктувальний трубопровід зворотним клапаном;
-
На моделі 779537 немає регулювання тиску увімкнення і становить 1,5 барів;
-
Під час підбору насоса необхідно мати на увазі, що в місці автоматичного контролера тиску насос має створювати тиск не менш ніж 2,5 бара під час роботи на закриту засувку, тобто, якщо немає витрати води.
- Контролер тиску може бути встановлений поза приміщенням з умовою забезпечення належного перекриття для запобігання негативному впливу погодних умов, а також впливу конденсату.
Зверніть увагу, що ввімкнення електронасоса відбувається під час відкриття крана та падіння тиску в системі до пускового (1,5 бара), , а у разі закриття крана реле вимикає насос через те, що немає протоку. Вимикання відбувається за припиненням протоку води незалежно від тиску в системі. Після закриття крана впродовж декількох секунд відбувається вирівнювання тиску в системі (йде протік), а потім реле вимикає Ваш насос. У цього контролера немає обмеження за верхнім тиском. Максимальний тиск у системі буде таким, який здатний створити Ваш насос. Тиск, створюваний насосом і виміряний у точці встановлення контролера, має бути не більш ніж 10 барів, і не нижчий за 2,2 бари. За меншого значення тиску, створюваного насосом, спрацьовує захист від «сухого» ходу, що відповідає різниці між тиском вмикання і вимкнення не менш ніж 0,7 бара (бар).
Функції
- Здійснює автоматичне керування ввімкненням і вимкненням електронасоса, а отже, і подаванням води з постійним тиском і витратою під час роботи електронасоса;
-
Захист від "сухого ходу" — після того як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійна витоку, закінчилася вода в свердловині тощо) контролер через 8-10 секунд проведе зупинку електронасоса.
Опис примусового запуску:
-
Якщо станеться нестача води під час всмоктування, електронний контролер розпізнає пригоду, загориться червоний світлодіод «FAILURE» («АВАРІЯ»), потім електронний контролер вимкне насос, у такий спосіб захистить насос від роботи з «сухим» ходом. Після усунення причини зупинки електронасоса для відновлення нормального функціонування потрібно натиснути й утримувати увімкненою впродовж від 3 до 10 секунд червону кнопку «RESTART» («ПОВТОРНИЙ ЗАПУСК»).
-
У разі тимчасового вимкнення електроенергії електронний контролер запустить насос автоматично під час подавання електроенергії.
-
контролер тиску,
-
Інструкція з експлуатації,
-
Гарантійний талон,
-
Паковання
Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск у системі, крім цього, вони вирізняються високою надійністю і функціональністю за малих розмірів.
- Контролер тиску обладнаний вбудованим датчиком протоку, гасичем гідроударів, електронною платою керування й кнопкою перезапуску.
-
Використання плати контролера тиску дає змогу знизити наявний у гідропневматичних станціях перепад тиску між інтервалом увімкнення/вимкнення насоса та дає змогу створити стабільний тиск у системі водопостачання. Це дуже важливо в системах із подаванням гарячої води від проточного електроводонагрівача та подібних приладів, позаяк коливання тиску в системі водопостачання призводять до змін температури нагрівання води, що проходить через електроводонагрівач.
-
Крім усього іншого, автоматичний контролер тиску дає змогу уникнути частих пусків електронасоса, які спостерігаються в станціях з електромеханічними реле тиску, у такий спосіб контролер дає змогу зменшити шкідливий вплив пускових струмів на обмотки електродвигуна насоса.
-
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і сполучний шланг).
Aquatica (АКВАТИКА) — популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків, гідроакумуляторів і контролерів тиску. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною та технічною підтримкою сервісних центрів в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Довжина | 174 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 8.5 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Частота, Гц | 50 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Максимальна температура довкілля С | 40 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Висота, мм | 228 |
| Максимальний струм | 10А |
| Максимальна потужність під'єднуваного електронасоса | 1.1 кВт |
| Стартовий тиск, Бар | 1,5 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Ширина, мм | 168 |
| Автоматичний перезапуск насоса | Немає |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Встановлення автоматики | Вертикальна |
| Довжина кабелю, м | 0,3 |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Захист від сухого ходу | Да |
- Ціна: 1 391 ₴



