
каналізаційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з поплавцем Rosa SWP/P238
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 0345
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
каналізаційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з поплавцем Rosa SWP/P238
Дренажно-фекальні електронасоси серії Rosa SWP/P238 призначені для:
- відведення води з затоплюваних приміщень;
- перекачування біологічно не сильно забруднених рідин, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини;
- дощової та фільтраційної води;
- наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них;
- перероблення побутових стоків;
- подавання води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливання в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення й поливання низького тиску.
Основні характеристики:
-
Корпус неіржавка сталь, дно чавуну
-
Вал мотора неіржавка, крильчатка чавун
-
Глибина опускання до 8 м
-
Довжина кабелю 5 м
-
Діаметр патрубуа 50 мм
-
Потужність 2.6 кВт
-
Продуктивність — 12,5 м, куб/год
-
Висота подавання 18 м
-
Наявність попкавка — Так
Обмеження:
- Перекачувальна рідина: забруднена вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- Показник pH 4 — 10
- Вміст механічних домішок, не більш ніж 5 кг/м3
- Максимальний розмір частинок, не більш ніж 15 мм
- Максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Кропараційний дренажний насос фекальний для каналізації для відкачування брудної води з поплавцем Rosa SWP/P238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴



