
Каналізаційний дренажно-фекальний насос для відкачування викачування каналізації та брудних вод VORSKLA ПМЗ 10/10
3 252,40 ₴
- В наявності
- Код: 0358
+380 (93) 667-10-73
- +380 (99) 121-75-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
le="font-size:14px">
- Заглибний фекальний насос Ворскла ПМЗ 10/10 призначений для перекачування брудних і фекальних вод, які містять тверді механічні частинки.
- Найширше застосування цей тип насосів знайшов у разі відкачування підтоплених місць і викачування вигрібних ям.
- Відмітною рисою моделі Vorskla ПМЗ 10/10 є висока продуктивність (10 куб.м/год) і велика напір.
- Потужність мотора становить 1500 Вт, чого з запасом вистачає для продуктивної роботи впродовж тривалого часу.
- Насос має надійні гумові ущільнення й укомплектований автоматичним поплавцем.
Особливості фекального насоса:
- Металева крильчатка
- Надійні гумові ущільнення
- Висока продуктивність
- Довгий режим роботи
- Надійність у роботі
- Міцний корпус із неіржавкої сталі
- Автоматичний поплавець
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Продуктивність: 10 куб.м/год
- Висота подавання: 10 м
- Глибина занурення 9 м
- Діаметр вихідної шланги: 50 мм
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Фекальний насос
- Мережевий кабель
- Поплавцевий вимикач
- Перехідник під шланг
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
Переваги
-
металева крильчатка
-
надійні гумові ущільнення
-
висока продуктивність
-
тривалий режим роботи
-
надійність у роботі
-
низький рівень шуму
-
автоматичний поплавець
-
високий клас електрозахисту насосного обладнання (IP68);
Насос дренажно-фекальний VORSKLA зроблений перевіреним українським брендом, розробки якого ґрунтуються на багаторічному досвіді. Чудово справляється з поставленими завданнями та має великі можливості. Ви залишитеся задоволені його роботою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ворскла |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252,40 ₴



